Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/ned G9 Rostfri
Rek. pris 559 kr
489 kr

Modena Upp/ned G9 Rostfri
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/Ned G9 Rostfri är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/Ned G9 Rostfri är en elegant fasadbelysning som levereras utan ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7592-000 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | G9 |
| Effekt | 50 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 230 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Serie | Modena |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 60 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307592009 |
