Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/ned GU10 Rörelsevakt
Rek. pris 819 kr
fr.499 kr
Se priset!
Välj variant

Modena Upp/ned GU10 Rörelsevakt
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/Ned GU10 Rörelsevakt är en elegant och praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras utan ljuskällor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Modena Upp/Ned GU10 Rörelsevakt är en elegant och praktisk fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras utan ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Galvaniserad, Rostfri |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 70 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 110 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 200 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 70 W |
| Serie | Modena |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
