Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza 3W High Power LED
fr.578 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Monza 3W High Power LED
578 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza 3W High Power LED är en modern fasadbelysning som ger ett vackert sken på väggen tack vare den eleganta kupan. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza 3W High Power LED är en modern fasadbelysning som ger ett vackert sken på väggen tack vare den eleganta kupan. Den levereras med LED-ljuskälla.
Recensioner
Irene MVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg lampa, lyser fint.
+ Lyser jättefint
- Att det inte går att byta glödlampa, endast en en-gångs produkt
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Anodiserad, Koppar, Mässing |
| Sockel | HPLED |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 90 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 90 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
