Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED
fr.499 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Monza Kub High Power LED
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Kub High Power LED är en stilren fasadbelysning som levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 6, 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Monza |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 80 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Utförande | Ned 6W, Upp/Ned 2X6W |
| Höjd | 95, 105 mm |
| Effekt/prestanda | 6, 12 W |
| Antal Ljuskällor | 1, 2 st |
