Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Ned Kvadratisk GU10
Rek. pris 549 kr
fr.321 kr
Se priset!
Välj variant

Monza Ned Kvadratisk GU10
321 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Ned Kvadratisk GU10 är en modern fasadbelysning med rena linjer. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Monza Ned Kvadratisk GU10 är en modern fasadbelysning med rena linjer. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Aluminium, Antracitgrå |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 100 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 135 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Monza |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
