Vägglykta Gnosjö Konstsmide Napoli E27
Rek. pris 759 kr
fr.462 kr
Se priset!
Välj variant

Napoli E27
462 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Napoli E27 är en elegant fasadbelysning med industriell känsla. Den har en stor kupa i klart utförande och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Napoli E27 är en elegant fasadbelysning med industriell känsla. Den har en stor kupa i klart utförande och levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Höjd | 0,305 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Galvaniserad, Rostfärgad |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Napoli |
| Stil | Klassisk |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Fasadbelysning |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 220 mm |
| Djup | 245 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Material | Aluminium, Stål |
