Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nemi E27Svart
669 kr
439 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Nemi E27
Svart
439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nemi E27 är en klassisk fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nemi E27 är en klassisk fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 20x21,5x29 cm
- Maxhöjd ljuskälla 160 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- Dubbelisolerad (Klass II)
- IP44
- 20x21,5x29 cm
- Maxhöjd ljuskälla 160 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
CarlVerifierad köpare
för 2 år sedanTrevlig klassisk utelampa Tryck i LED med plastglas för trevligt ljussken
+ Lätt att montera och dubbelisolerad
Raija AVerifierad köpare
för 2 år sedanVi har likadana sedan förut, och de har fungerat utmärkt, plus att de är snygga och passar vårt hus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7335-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 270 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 290 mm |
| Sensor | Nej |
| Bredd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Stil | Klassisk |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Serie | Nemi |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| EAN-nr | 7318307335750 |
