Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10
Rek. pris 3 139 kr
fr.1 603 kr
fr.1 009 krFrån 26 %Kampanj
Välj variant

Nova GU10
1 009 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Nova GU10 är en stilren fasadbelysning med en kupa i akrylglas. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
- IP44
- 34x37x31 cm
- Max 1x50W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kollektion | Outlet |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 370 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 310 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Nova |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 340 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
