Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10
Rek. pris 1 299 kr
fr.1 079 kr
Se priset!
Välj variant

Pollux Ned Dubbel 2xGU10
1 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Pollux Ned Dubbel 2xGU10 är en stilren fasadbelysning som lyser neråt på väggen. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | GU10LED |
| Effekt | 7 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 115 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 190 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Serie | Pollux |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
