Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 12x30x12
fr.577 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Potenza GU10 12x30x12
577 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 12x30x12 är en modern fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Potenza GU10 12x30x12 är en modern fasadbelysning som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Arne CVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg vägglykta i beständiga material. Lyktan belyser både fasaden och marken framför husväggen. Genomföringar och kopplingsutrymmet är utformat för en enkel och snabb installation. Ljusbilden på fasaden är riktigt snygg!
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 12 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 130 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 300 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Potenza |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
