Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri
Rek. pris 729 kr
579 kr
Se priset!

Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato High Power LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Recensioner
Eje SVerifierad köpare
för 5 år sedanfunkade som jag tänkt mig, helt ok.
+ smidig, bra lyse.
- lite skum fastsättning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7693-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Djup | 140 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 205 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 65 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318307693751 |


