Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri
689 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1,5W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7695-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 1,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 160 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 240 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Antal Ljuskällor | 3 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318307695755 |





