Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri
Rek. pris 649 kr
523 kr
Se priset!

Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri
523 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED 1W Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7696-750 |
| Färg | Svart |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 1 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 70 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 260 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 1 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 100 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
| EAN-nr | 7318307696752 |





