Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt Batteri
Rek. pris 489 kr
fr.359 kr
Se priset!
Välj variant

Prato LED Rörelsevakt Batteri
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-belysning.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Prato LED Rörelsevakt Batteri är en batteridriven fasadbelysning med rörelsevakt. Den levereras med LED-belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 0,48 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Djup | 50 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Stil | Modern |
| Höjd | 130 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4500 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,48 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Prato |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 73 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Ja |
