Vägglykta Gnosjö Konstsmide Rovigo 5W High Power LED Mörkgrå
Rek. pris 929 kr
744 kr
Se priset!

Rovigo 5W High Power LED Mörkgrå
744 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Rovigo 5W High Power LED Mörkgrå är en modern fasadbelysning i form av en ring som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Rovigo 5W High Power LED Mörkgrå är en modern fasadbelysning i form av en ring som lyser både uppåt och nedåt. Den levereras med LED-ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7950-370 |
| Färg | Antracitgrå |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 5 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 215 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Stil | Modern |
| Höjd | 55 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Rovigo |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307950373 |


