Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27
Rek. pris 439 kr
fr.352 kr
Se priset!
Välj variant

Siena E27
352 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27 är en modern fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Siena E27 är en modern fasadbelysning som levereras utan ljuskälla. Den har en kupa i opalfärgat akrylglas.
Övrigt
- IP44
- 10,5x19x23,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 10,5x19x23,5 cm
- Maxhöjd ljuskälla 100 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Recensioner
Bo S SVerifierad köpare
för 7 år sedanBra ljus, lätta att hålla rena
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grå, Svart |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 190 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 235 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Siena |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
