Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sorrento E27 Rostfri
1 109 kr
699 krSpara 37 %Kampanj

Sorrento E27 Rostfri
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sorrento E27 Rostfri är en modern fasadbelysning med havsinspiration. Den har en kupa i klart glas och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Sorrento E27 Rostfri är en modern fasadbelysning med havsinspiration. Den har en kupa i klart glas och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP44
- 27x29x34 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
- IP44
- 27x29x34 cm
- Maxhöjd ljuskälla 130 mm
- Max 1x60W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7319-000 |
| Höjd | 0,34 m |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Färg | Rostfri |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E27 |
| Serie | Sorrento |
| Stil | Modern |
| Spänning | 230 V |
| Anslutning | 230 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Typ | Fasadbelysning |
| Djup | 290 mm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 60 W |
| Bredd | 270 mm |
| Höjd | 340 mm |
| EAN-nr | 7318307319002 |
