Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trento Upp E27 Max 11W Rostfri
Rek. pris 449 kr
429 kr
389 krSänkt pris!

Trento Upp E27 Max 11W Rostfri
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trento Upp E27 Max 11W Rostfri är en elegant fasadbelysning med marin inspiration. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trento Upp E27 Max 11W Rostfri är en elegant fasadbelysning med marin inspiration. Den levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7560-000 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 11 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Serie | Trento |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 115 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307560008 |

