Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trieste GU10
Rek. pris 329 kr
fr.195 kr
Se priset!
Välj variant

Trieste GU10
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trieste GU10 är en modern fasadbelysning med industriell känsla. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Trieste GU10 är en modern fasadbelysning med industriell känsla. Den levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- Klart glas
- IP44
- 11,5x16x11 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
- Klart glas
- IP44
- 11,5x16x11 cm
- Maxhöjd ljuskälla 64 mm
- Max 1x35W/230-240V, GU10
Recensioner
Urban AVerifierad köpare
för 2 år sedanRätt design till rätt pris
+ Elegant, stilren och rätt pris
- Inget att anmärka på
BengtVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel och stilren design som inte gör något väsen av sig och därmed smälter in de flesta sammanhang.
+ Rejäl konstruktion i metall
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Antracitgrå, Galvaniserad, Vit |
| Sockel | GU10 |
| Effekt | 35 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 160 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 110 mm |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Trieste |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 115 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium, Stål |
