Vägglykta Gnosjö Konstsmide Udine LED
Rek. pris 1 109 kr
fr.789 kr
Se priset!
Välj variant

Udine LED
789 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Udine LED är en moden vägglampa som sprider ett fint sken.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Svart, Vit |
| Sockel | LED |
| Effekt | 6 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 135 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Höjd | 330 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Udine |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,13 kg |
| Bredd | 75 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 440, 800 lumen |

