Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Liten
Rek. pris 1 089 kr
fr.872 kr
Se priset!
Välj variant

Vega 8W Dimbar LED Liten
872 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Liten är en stilren fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Denna armatur är dimbar och levereras med LED-ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega 8W Dimbar LED Liten är en stilren fasadbelysning med en stor kupa i klart glas. Denna armatur är dimbar och levereras med LED-ljuskälla.
Övrigt
- IP54
- 11,5x18,5x24,5 cm
- 1x8W/230-240V
- IP54
- 11,5x18,5x24,5 cm
- 1x8W/230-240V
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Galvaniserad, Koppar |
| Sockel | HPLED |
| Effekt | 8 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Stil | Modern |
| Höjd | 245 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Vega |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 115 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Material | Koppar, Stål |
