Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 30 cmGrön
Rek. pris 1 499 kr
956 kr
899 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grön
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 är en elegant fasadbelysning i form av en vacker lykta. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 är en elegant fasadbelysning i form av en vacker lykta. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
MarieVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnyggaste utelampan - passar perfekt på fritidshuset, köpte hela 3 st
+ Snygg och funktionell
Anders WVerifierad köpare
för 2 år sedanVäldigt fina och passar bra med Plejd
SveaVerifierad köpare
för 2 år sedanFin utelampa men tyvärr samlas fukt-vatten i glaset.
+ fin lampa i grönt
- undermålig packning då det samlas vatten i lampglaset.
Annelie FVerifierad köpare
för 5 år sedanOerhörd Snabb leverans o mkt fin utelampa!
+ Snygg
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 556-600 |
| Färg | Grön |
| Sockel | E27 |
| IP-Klassning | IP23 |
| Material | Aluminium |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 440 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 300 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Vega |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 295 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305566002 |


