Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Skärm
Rek. pris 1 689 kr
fr.1 073 kr
Se priset!
Välj variant

Vega E27 med Skärm
1 073 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 med Skärm är en stilren utelampa i klassisk design.
Recensioner
Fredrik EVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnygg och lite ruffig, passar oss perfekt som vill att det inte ska se flong-nytt ut :)
+ Snygg
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Förzinkad, Koppar, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 360 mm |
| Höjd | 265 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Vega |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Fasadbelysning |
| Bredd | 290 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium, Koppar, Stål |
| Vikt | 2,2, 1,75, 2,15 kg |

