Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27
fr.650 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Vega E27
650 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Vega E27 är en stilren utelampa i klassisk design.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Förzinkad, Koppar, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 245 mm |
| Ljuskälla | IL |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Vega |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Vikt | 1,4 kg |
| Bredd | 115 mm |
| Sensor | Nej |
| Material | Aluminium, Koppar, Stål |

