Vägglykta Gnosjö Konstsmide Virgo Ned E27
fr.2 240 kr
Se priset!
Välj variant

Virgo Ned E27
2 240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gnosjö Konstsmide Virgo Ned E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas (klarglas) och levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vägglykta Gnosjö Konstsmide Virgo Ned E27 är en elegant fasadbelysning i form av en klassisk lykta. Den har akrylglas (klarglas) och levereras utan ljuskälla.
Övrigt
- IP23
- 24x33x44 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
- IP23
- 24x33x44 cm
- Maxhöjd lampa 210 mm
- Max 1x100W/230-240V, E27
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Färg | Grön, Svart, Vit |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 100 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 330 mm |
| Stil | Klassisk |
| Höjd | 440 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Serie | Virgo |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
