Vägglykta Westal Gustav Upp
Rek. pris 3 915 kr
fr.3 167 kr
Se priset!
Välj variant

Gustav Upp
3 167 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vägglykta Gustav Upp från Westal är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Varumärke
WestalBeskrivning
Vägglykta Gustav Upp från Westal är en enkel men sofistikerad lykta med E27-sockel som med sitt rena formspråk finner sin plats i de flesta miljöer. Lampans veckade tak bidrar med karaktär och fönster med vackert fönsterglas ger en stor ljusspridning.
Övrigt
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
- Rörelsevakt: Nej
- Skymningsrelä: Nej
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Färg | Koppar, Koppar/Klar |
| Sockel | E27 |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 320 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 400 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Koppar |
| Serie | Gustav |
| Produkttyp | Väggarmatur |
| Bredd | 230 mm |
| Dimbar | Ja |
