Väggplafond Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri
Rek. pris 869 kr
696 kr
Se priset!

Trento E27 Rostfri
696 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggplafond Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri är en elegant fasadbelysning med marin känsla. Den levereras utan ljuskälla.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Väggplafond Gnosjö Konstsmide Trento E27 Rostfri är en elegant fasadbelysning med marin känsla. Den levereras utan ljuskälla.
Recensioner
Tomas GVerifierad köpare
för 6 år sedanFick ingen känsla av kvalitet. Kräver regelbunden insmörjning av det rostfria stålet, enligt medföljande faktablad. Matarkabeln innesluts inte av armaturen, utan går fritt i luften någon/några centimeter mellan vägg och ingången till armaturen som är i nederdelen.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 7565-000 |
| Färg | Rostfri |
| Sockel | E27 |
| Effekt | 60 W |
| IP-Klassning | IP23 |
| Anslutning | 230 |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 170 mm |
| Stil | Modern |
| Höjd | 250 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Trento |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Fasadbelysning |
| Bredd | 210 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318307565003 |

