Dörrstopp Habo Varmgalv
Rek. pris 392 kr
241 kr
Se priset!

Varmgalv
241 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Dörrstopp av varmgalvaniserat stål. Godstjocklek 5 mm.
Recensioner
Sven BVerifierad köpare
för 3 veckor sedanFör kort. Köpte en dörrstopp med bromscylindrar i stället.
+ Ser stark ut. Hittar nog använding.
- Nej
Claes HVerifierad köpare
för 3 veckor sedanVerkar vara robust och tålig.
+ Fungerar perfekt
- Lite ful
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 9184577 |
| Färg | Krom |
| Längd | 200 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Montering | Golv och Vägg |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Dörrstopp |
| EAN-nr | 7053161845778 |


