Entrégaller PLUS Cubic med MattaH: 35 mm
1 356 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
35 mm

Cubic med Matta
H: 35 mm
1 356 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bjud dina gäster välkomna med vacker design. Med Cubic entrégaller kan du få ett entrégaller som är både snyggt och praktiskt.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17987-1 |
| Längd | 800 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Vikt | 11 kg |
| Serie | Cubic |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Typ | Entrégaller |
| EAN-nr | 5703393179876 |

