Fotskrapa Varax med BorstställFörzinkad
1 745 kr
1 359 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Förzinkad

med Borstställ
Förzinkad
1 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Fotskrapa från Varax som är pulvermålad i svart, med 3 st borstar för att smidigt borsta bort smuts innan du går in.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 4784-0000 |
| Färg | Förzinkad |
| Längd | 1070 mm |
| Material | Stål |
| Höjd | 310 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Vikt | 5,1 kg |
| Typ | Fotskrapa |
| EAN-nr | 6417453017532 |
