Toalettvred Beslag Design R ModullåsRostfri look
449 kr
359 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

R Modullås
Rostfri look
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toalettvred Beslag Design R Modullås är ett rekorativt och greppvänligt toalettvred med dold skruvmontering. Toalettvred R matchar perfekt till dörrhandtag Helix, Helix Stripe, Tavira och Sintra Inkl. komplett monteringssats. 5x5 mm roddarpinne + vredmedbringare.
Modullås för offentlig miljö. Passar ej till standarddörrar.
Recensioner
Kemal VVerifierad köpare
för 2 år sedanVar tvungen att omarbeta produkten så att den passar svensk standard.
- Passningsform
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 751113-41M |
| Färg | Rostfri Look |
| Diameter | 52 mm |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Låsbar | Ja |
| EAN-nr | 7316180024617 |
