Toavred Beslag Design RMörk Brons
439 kr
359 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mörk Brons

R
Mörk Brons
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toavred R från Beslag Design är ett mjukt och stilrent vred för skandinavisk standard. Passar utmärkt till innerdörrhandtag Tavira och Helix från Beslag Design.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Toavred R från Beslag Design är ett mjukt och stilrent vred för skandinavisk standard. Passar utmärkt till innerdörrhandtag Tavira och Helix från Beslag Design.
Recensioner
NilsVerifierad köpare
för 2 år sedanBra känsla och fin färg
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 751114-41 |
| Färg | Mörk Brons |
| Längd | 52 mm |
| Diameter | 52 mm |
| Material | Zink/Aluminium |
| Djup | 32 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Utförande | Skandinavisk Standard |
| Låsbar | Nej |
| Serie | R |
| Produkttyp | Toavred |
| EAN-nr | 7316180031769 |
