WC-Vred HOPPE 42FIS För ModullåsF9 Rostfri Nyans
429 kr
Vald variant
Färg:
F9 Rostfri Nyans

42FIS För Modullås
F9 Rostfri Nyans
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

WC-Vred HOPPE 42FIS För Modullås är ett toalettillbehör till modullåskista. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Dörrtjocklek 37-43 mm.
Varumärke
HOPPEBeskrivning
WC-Vred HOPPE 42FIS För Modullås är ett toalettillbehör till modullåskista. Det uppfyller krav på nickelavsättning och är därför allergivänlig. Dörrtjocklek 37-43 mm.
Egenskaper
| Varumärke | HOPPE |
| Art.Nr. | H1670401 |
| Färg | F9 Rostfri Nyans |
| Längd | 68 mm |
| Diameter | 68 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 78 mm |
| Höjd | 68 mm |
| Ytbehandling | Stål |
| Serie | 42FIS |
| Typ | WC |
| EAN-nr | 4012789068092 |
