Handtag Ballingslöv Bad 64 mmBorstat Stål
86 kr

Bad 64 mm
Borstat Stål
86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv Bad 64 mm är ett klassiskt skålhandtag.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG375B |
| Färg | Borstat Stål |
| Material | Brunt läder, mässing |
| CC-mått | 64 mm |
| Djup | 23 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7394390080357 |

