Handtag Beslag Design 1690Förnicklad
Rek. pris 129 kr
99 kr
89 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Förnicklad

1690
Förnicklad
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag i tidlös, stilsäker design med mjuka former.
Antal förborrade hål: 4 st
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 39711-11 |
| Färg | Förnicklad |
| Längd | 120 mm |
| Material | Metall |
| CC-mått | 101 mm |
| Djup | 27 mm |
| Bredd | 15 mm |
| EAN-nr | 7316183971109 |

