Handtag Beslag Design Arpa cc 192 mm
Rek. pris 389 kr
257 kr
Se priset!

Arpa cc 192 mm
257 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Handtag Arpa i antik mässing ger en sofistikerad och tidlös känsla, vilket gör att det passar perfekt både i traditionella och moderna inredningar. Handtaget finns med eller utan bricka.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Arpa är en elegant serie med industriell design och en räfflad yta av ränder. Handtag Arpa i antik mässing ger en sofistikerad och tidlös känsla, vilket gör att det passar perfekt både i traditionella och moderna inredningar. Handtaget finns med eller utan bricka.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 373068-11 |
| Färg | Antik Mässing |
| Längd | 214 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 14 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Arpa |
| Djup | 35 mm |
| Diameter | 14 mm |
| EAN-nr | 7316180026017 |


