Handtag Beslag Design Bis cc 160 mm
fr.275 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Bis cc 160 mm
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bis från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Ek/Svart, Svart |
| Längd | 188 mm |
| Material | Zink/ek |
| Höjd | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| Djup | 32 mm |
| Serie | Bis |

