Handtag Beslag Design CompactRostfri look
Rek. pris 199 kr
155 kr
131 krSpara 15 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Rostfri Look

Compact
Rostfri look
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Compact från Beslag Design är ett tunt och finlemmat handtag.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 370200-11 |
| Färg | Rostfri Look |
| Längd | 172 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 160 mm |
| Höjd | 36 mm |
| Bredd | 8 mm |
| Modellkod | Beslag Design |
| Serie | Compact |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180008716 |

