Handtag Beslag Design Elan-1088
Rek. pris 899 kr
fr.589 kr
Se priset!
Välj variant

Elan-1088
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Med funktionalitet och ett perfekt stilrent uttryck blir det en helhet med detaljerna och de mjukt rundade hörnen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Elan är ett elegant handtag med fina enkla linjer. Med funktionalitet och ett perfekt stilrent uttryck blir det en helhet med detaljerna och de mjukt rundade hörnen.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio VE2.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Rostfri Look, Svart |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 20 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | Elan |
| CC-mått | 1088 mm |
| Djup | 17,5 mm |
