Handtag Beslag Design Helix med BrickaMässing, Längd: 202 mm
469 kr
375 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
160 mm

Helix med Bricka
Mässing, Längd: 202 mm
375 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag med bricka från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308543-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 202 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Helix |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013093 |




