Handtag Beslag Design HelixMattsvart, L: 170 mm
Rek. pris 289 kr
206 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mattsvart
CC-mått:
160 mm

Helix
Mattsvart, L: 170 mm
206 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Petra TVerifierad köpare
för 5 månader sedanExakt som förväntat , topp
Ulf PVerifierad köpare
för 1 år sedanRobust och bra handtag som gör sitt jobb. Var smidig att montera och är skön att öppna med.
Jessica LVerifierad köpare
för 2 år sedanMariaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga, känns rejäla. Fint med den räfflade ytan, bekväma att ta i.
Michael HVerifierad köpare
för 4 år sedanProdukten stämde bra med beskrivningen. Gick bra att montera och ger bra känsla av kvalitet.
+ Kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308500-11 |
| Färg | Mattsvart |
| Längd | 170 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 160 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Serie | Helix |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013017 |
