Handtag Beslag Design HelixAntik Brons, L: 617 mm
Rek. pris 649 kr
426 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Antik Brons
Längd:
617 mm

Helix
Antik Brons, L: 617 mm
426 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 308581-11 |
| Färg | Antik Brons |
| Längd | 617 mm |
| Material | Aluminium |
| CC-mått | 608 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Helix |
| Typ | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180018838 |


