Handtag Beslag Design Inez
fr.73 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Inez
73 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Inez har en tidlös design och finns i två olika c/c mått – 128 och 160. Med sin stilrena och minimalistiska utformning passar det perfekt i olika miljöer, oavsett om det är i köket, badrummet, sovrummet eller vardagsrummet.
Recensioner
Mari LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga stilrena och inte så kantiga. Har lite rundade avslut somo ger kökluckan en mjukare form.
+ Stilrena
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Borstad |
| Längd | 138, 170 mm |
| Material | Zink/zamak |
| Höjd | 10 mm |
| Typ | Handtag |
| Djup | 29,5 mm |
| Serie | INEZ |
| CC-mått | 128, 160 mm |
