Handtag Beslag Design Lecco
fr.175 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Lecco
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lecco är ett handtag från Beslag Design som är designat av italienska Marco Bortolin. Ett klassiskt och tidlöst handtag med hantverkskänsla som förgyller ditt kök, badrum, sovrum eller varför inte din garderobsdörr.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Lecco är ett handtag från Beslag Design som är designat av italienska Marco Bortolin. Ett klassiskt och tidlöst handtag med hantverkskänsla som förgyller ditt kök, badrum, sovrum eller varför inte din garderobsdörr.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 345790-11B |
| Färg | Antik, Svart |
| Längd | 168, 328 mm |
| Material | Zamac |
| CC-mått | 160, 320 mm |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 16,5 mm |
| Serie | Lecco |
| Typ | Handtag |


