Handtag Beslag Design LipMässing, Längd: 40 mm
Rek. pris 99 kr
70 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Mässing
CC-mått:
20 mm

Lip
Mässing, Längd: 40 mm
70 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lip är ett diskret handtag med blank finish som ligger över luckans kant och skruvas fast från insidan.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Lip är ett diskret handtag med blank finish som ligger över luckans kant och skruvas fast från insidan.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Recensioner
EvaVerifierad köpare
för 1 år sedanSjukt snygga och kul m koppar som inte är så vanligt
Robin TVerifierad köpare
för 2 år sedanBra produkt! 👍
KristinaVerifierad köpare
för 2 år sedanFina även till väggskåp
PkVerifierad köpare
för 5 år sedanFina i guld
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343450-11 |
| Färg | Mässing |
| Längd | 40 mm |
| Material | Mässing |
| CC-mått | 20 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | Lip |
| Produkttyp | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018258 |
