Handtag Beslag Design Loop Round 128 SvartSvart
209 kr
169 krSpara 19 %Kampanj25 tim kvar!

Loop Round 128 Svart
Svart
169 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Round är ett handtag gjort i svenskt naturgarvat läder och med mjukt rundade former. Med rätt utförande, material av högsta kvalité och lite underhåll får man en produkt som håller mycket länge och patineras snyggt med tiden.
Handtaget kommer med två skruvar som passar till luckor 16-19 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333264-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 mm |
| Material | Läder/metall |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Svart |
| Serie | Loop |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 20 mm |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 7316180002370 |

