Handtag Beslag Design ManorBrons, Längd: 246 mm
399 kr
263 krSpara 34 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brons
Längd:
246 mm

Manor
Brons, Längd: 246 mm
263 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Manor har ett karakteristiskt diamantmönster som ger en känsla av exklusivitet med historiska kännetecken.
Produkten är designad av Furnipart/Kamper Form.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 351005-11 |
| Färg | Brons |
| Längd | 246 mm |
| Material | Zink |
| CC-mått | 192 mm |
| Djup | 39 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Serie | Manor |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180018296 |
