Handtag Beslag Design Pen
Rek. pris 199 kr
142 kr
Se priset!

Pen
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Pen från Beslag Design är del av en ny serie bestående av handtag tillverkade i gjutjärn. Serien har tagit fram av den tyska designduon Kaschkasch och danska Kamperform.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Pen från Beslag Design är del av en ny serie bestående av handtag tillverkade i gjutjärn. Serien har tagit fram av den tyska designduon Kaschkasch och danska Kamperform.
Handtaget har enkla former och passar bpde som möbelhandtag och kökshandtag.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Produkten är designad av Furnipart/Design studio Kaschkasch.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343530-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 183 mm |
| Material | Gjutjärn |
| Höjd | 32 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Djup | 11 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180013185 |
