Handtag Beslag Design Sans
fr.150 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sans
150 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Beslag Design Sans är ett sobert handtag i trä. Sans passar lika bra i det klassiska som det moderna köket eller på t ex garderobsdörrar.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Svart, Trä/natur, Valnöt |
| Längd | 170, 239 mm |
| Material | Trä |
| CC-mått | 160, 224 mm |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Serie | Sans |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Utförande | Brun, Svart, Trä/Natur |
