Handtag Beslag Design SS-CH Rostfritt
fr.119 kr
fr.95 krSpara 20 %Kampanj23 tim kvar!
Välj variant

SS-CH Rostfritt
95 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Rakt handtag i genomgående rostfritt.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Nickel |
| Längd | 136, 168 mm |
| Material | Rostfritt |
| Höjd | 12 mm |
| Typ | Handtag |
| Serie | SS-CH |
| Djup | 35 mm |
| CC-mått | 96, 128 mm |

